Google Chrome direk link indir

Google Chrome internette hızlı bir denemenizi yaşayan mükemmel bir internet tarayıcısıdır. Zaman zaman bilgisayarlarımızda yaşayabileceğimiz sorunlardan dolayı, internet bağlantısı olmayan farklı bir bilgisayara Google Chrome kurulumu için Chrome’ yi direk indirmek isteyebiliriz.

İndirilen paket ile Chrome’ yi bir bütün olarak indirip kurmak mümkündür. Hemen sizde alt bölümden direk olarak Chrome’ yi indirin.

Chrome Direk bedava full indir

Google Chrome Direk Link indir

Üst bölümde indirmiş olduğunuz dosya 30-40 mb aralığındadır. İndirdiğiniz dosya ile internet erişimi olmayan tüm bilgisayarlarınıza Google Chrome kurabilirsiniz.

Dilerseniz farklı cihazlarınız içinde Google Chrome indirebilirsiniz. Diğer Chrome çeşitleri alt bölümde listelenmiştir.

Diğer Google Chrome çeşitleri

Chrome Google tarafından geliştirilmiş açık kaynaklı tarayıcıdır. Tüm hakları Google Inc’ e aittir.

6 comments on “Google Chrome direk link indir
 1. Yücel dedi ki:

  Google crome i beğeniyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba Yücel bey. Geç bir dönüş ama yazmak istedik. Gayet hızlı, seri ve tüm cihazlarınızda senkronizea çalışması gibi bir çok özelliği var. Teknoloji olarak arkasında Google var. Tüm internet kullanıcılarına Google Chrome’yi gerçekten tavsiye ediyoruz.

 2. polat dedi ki:

  Telefonuma yüklenmiyor bu sürüm ne yapmalıyım??

  • admin dedi ki:

   Merhaba. Android için Google Play Store’den indirebilirsiniz. Direk apk olarak internetten bulup indirmenizi önermeyiz. iOS içinde yine aynı şekilde Apple App Store’den indirebilirsiniz. Verilen sürüm bilgisayar içindir Polat bey.

 3. Nilgün ömür Karaçak dedi ki:

  Google crome kullanıyorum. bilgisayardan kayboldu.geri alma çabasındayım

  • admin dedi ki:

   Nilgün hanım geç bir dönüş oluyor farkındayız fakat diğer aynı sorunu yaşayacak kişiler için yazıyoruz. Kısayolu kaybolmuşsa farklı yöntemleri var tanımlamak için en basit ve kabaca yöntemi program ekle kaldır kısmına giderek Chrome’yi kaldırıp tekrar indirip kurarsanız masaüstünüze kısayolda oluşacaktır. Bu şekilde çözümleyebilirsiniz veya benzer sorunu yaşayanlar çözümleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*