iPhone ve iPad için Google Chrome indir

Apple tarafından geliştirilen iOS için en hızlı tarayıcı ve gezinme deneyimi sağlayan Google Chrome sürümü mevcuttur. iPhone ve iPad için ücretsiz olarak Opera tarayıcısı cihazlar üstünde hazır olarak gelmektedir fakat yaptığımız denemelerde Chrome ile daha hızlı ve kullanışlı internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Google Chrome

Alttaki Apple cihazlar için Chrome kullanılabilir;

  • iPhone
  • iPod Touch
  • iPad

Chrome iPhone ve iPad sürümü sizlere alttaki imkanları sağlar:

Hızlı gezinme: AYnı kutu içerisinde hızlı arama yapabilir ve gezinebilirsiniz. Daha siz yazmanızı tamamlamadan görüntülenen sonuçlar arasından hızlıca seçim yaparak ışık hızında gezinin.

Sınırsız sekme: Sınırsız sayıda sekme açarak sekmeler arasında hızlıca dolaşın. Sekmeler arasında hızlıca gezinmek için bir kenardan diğer kenara sadece hızlıca kaydırarak işlem yapın.

iPhone ve iPad için Chrome indir

Hızlı bir internet deneyimi için hemen üst bölümden Chrome indirebilirsiniz. iPad’in tüm nesilleri yanı sıra, iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus telefonlarda Chrome’yi gayet stabil şekilde kullanabilirsiniz.

Neden Chrome?
Chrome özelliği 1 Farklı tarayıcılara göre oldukça hızlı gezinme. Şu ana kadar hiç olmadığı kadar hızlı şekilde internet deneyimi yaşayabilirsiniz.
Chrome özelliği 2 Uzantılar, temalar ile açık kaynak kodlu olması nedeniyle bir çok kullanıcı tarafından desteklenebilir ve özelleştirilebilir.
Chrome özelliği 3 Tüm cihazlarınız için tek bir tarayıcı kullanabilirsiniz. Chrome; telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için geliştirilmiştir.
Chrome özelliği 4 Ücretsizdir.