Google Chrome direk link indir

Google Chrome internette hızlı bir denemenizi yaşayan mükemmel bir internet tarayıcısıdır. Zaman zaman bilgisayarlarımızda yaşayabileceğimiz sorunlardan dolayı, internet bağlantısı olmayan farklı bir bilgisayara Google Chrome kurulumu için Chrome’ yi direk indirmek isteyebiliriz.

İndirilen paket ile Chrome’ yi bir bütün olarak indirip kurmak mümkündür. Hemen sizde alt bölümden direk olarak Chrome’ yi indirin.

Chrome Direk bedava full indir

Google Chrome Direk Link indir

Üst bölümde indirmiş olduğunuz dosya 30-40 mb aralığındadır. İndirdiğiniz dosya ile internet erişimi olmayan tüm bilgisayarlarınıza Google Chrome kurabilirsiniz.

Dilerseniz farklı cihazlarınız içinde Google Chrome indirebilirsiniz. Diğer Chrome çeşitleri alt bölümde listelenmiştir.

Diğer Google Chrome çeşitleri

Chrome Google tarafından geliştirilmiş açık kaynaklı tarayıcıdır. Tüm hakları Google Inc’ e aittir.

Neden Chrome?
Chrome özelliği 1 Farklı tarayıcılara göre oldukça hızlı gezinme. Şu ana kadar hiç olmadığı kadar hızlı şekilde internet deneyimi yaşayabilirsiniz.
Chrome özelliği 2 Uzantılar, temalar ile açık kaynak kodlu olması nedeniyle bir çok kullanıcı tarafından desteklenebilir ve özelleştirilebilir.
Chrome özelliği 3 Tüm cihazlarınız için tek bir tarayıcı kullanabilirsiniz. Chrome; telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için geliştirilmiştir.
Chrome özelliği 4 Ücretsizdir.