Android cihazlar için Google Chrome indir

Android açık kaynak kodlu olması nedeniyle yerli ve yabancı bir çok üretici tarafından kullanılmaktadır. Android sistemi gayet hızlı ve stabildir. Açık kaynaklı olması nedeniyle aynı anda bir çok geliştirici tarafından üzerinde işlem yapılmakta ve sık sık kararlılığı artmaktadır.

Android cihazlar için Chrome indir

Android sıklıkla alttaki tür cihazlarda kullanılmaktadır;

  • Cep telefonları
  • Akıllı telefonlar
  • Tabletler

Android sistemini kullanan cihazlar ne kadar hızlı olursa olsun internette gezinmek daha seri hale getirilebilir. Chrome işte bu noktada devreye giriyor. Android sistemi ve Chrome tarayıcısı Google tarafından geliştirilmiştir. Yani kişisel görüşlerimize göre Android ile en uyumlu çalışan tarayıcı Chrome’ dir. (Bazı telefon ve tablet modelleri desteklemeyebilir.) Bilinen tarayıcılar arasında kullanıcı deneyimi, hız ve stabilite olarak bir çok + yönü bulunan Chrome kullanmanız için hazır. Android için en güzel oyunlar için diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz.

Alt bölümden Androd için Chrome indirebilirsiniz.

Android için Chrome indir

Android için Chrome Android tabanlı Tabletler içindir. Tabletiniz’den ya da Akıllı Telefonunuzdan Google Play Store (Eski adıyla Google Market)’ i ziyaret ederek, ya da üst bölümde ki bağlantıyı cihazınızdan tıklayıp kurabilirsiniz.

Bilgisayarlar için Chrome kurmak istiyorsanız Bilgisayarlar için Chrome indir sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Neden Chrome?
Chrome özelliği 1 Farklı tarayıcılara göre oldukça hızlı gezinme. Şu ana kadar hiç olmadığı kadar hızlı şekilde internet deneyimi yaşayabilirsiniz.
Chrome özelliği 2 Uzantılar, temalar ile açık kaynak kodlu olması nedeniyle bir çok kullanıcı tarafından desteklenebilir ve özelleştirilebilir.
Chrome özelliği 3 Tüm cihazlarınız için tek bir tarayıcı kullanabilirsiniz. Chrome; telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için geliştirilmiştir.
Chrome özelliği 4 Ücretsizdir.